Damian Mikulski wypożyczony do Polonii Ząbkowice

Damian Mikulski - (ur. 10.07.1996r) postanowił odejść z klubu Orła Ząbkowice Śląskie, w którym grał kilka lat z powodu braku jakiegokolwiek zainteresowania Juniorów Starszych Orła przez zarząd jak i zawodników, w którym grał "Mikul". Napastnik mówi też, że od ponad półtora roku nie ma pożądnych treningów z powodu braku frekfencji. Damian zaczął treningi przygotowawcze w Polonii z zawodnikami Wojciecha Siewruka (trener seniorów Polonii) już przed feriami zimowymi. Wykorzystując to, że zawodnik nie ukończył jeszcze wieku juniora, trenuje również z naszymi młodymi Polonistami.W pewnym stopniu do trenowania z Juniorami namówił go Kapitan Sebastian Piskorski, który zna się z Damianem od małolata :)  Przez ten cały mijający tydzień Damian przeprowadzał rozmowy z dyrektorem oraz prezesem swojego byłego klubu na temat transferu. Zawodnik jak i zarząd doszli do tymczasowego porozumienia: Dnia 3.03.14r. na chwilę obecną Damian Mikulski został wypożyczony z klubu Orzeł Ząbkowice do klubu Polonia Ząbkowice na runde wiosenną.
Czy Mikul będzie wzmocnieniem Polonii, czy raczej osłabieniem? Pokażą to kolejne mecze w rundzie wiosennej.

Poniżej przedstawiamy 2 fotki na którym znajduje się nowy nabytek Polonii wraz z kapitanem naszych młodych chłopaków SEBASTIANEM PISKORSKIM:

1.

2.