Druga dwu-cyfrówka pod rząd ! Polonia Ząbkowice 12:0 Inter Ożary

KOLEJKA NR 7! BARDZO RADOSNE WIEŚCI :  Dzisiaj 19.10.13 r odbył się mecz Polonistów vs. Inter Ożary . Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:0 !!!

Dla Polonii strzelali :

• Robert Senko (23' , 52' , 74')
  • Michał Ptasiński ( 17' , 32' , 41')
  • Mateusz Szczepanik (15' , 82' )
  • Paweł Kurczab ( 29' )
  • Sebastian Piskorski ( 37' )
  • Arkadiusz Ofat ( 65' )
  • Michał Śnieżek ( 80' )

To takie drugie wysokie zwycięstwo z rzędu! Zapytaliśmy Marcina (środkowego pomocnika naszej Polonii) co sądzi i tegorocznej rundzie jesiennej:
M.Kwiecień - No co tu dużo mówić, znajdujemy się w środku tabeli ale solidnie pracujemy na treningach, dajemy z siebie 100% i wierzymy w to , że kolejne mecze będą tylko " z górki " . Trener "Mundek" wie co robi. Wszyscy, bez wyjątku musimy się go słuchać (na meczach jak i na treningach). Możemy powiedzieć, że jest on naszym "tatą" i tylko on może doprowadzić nas do sukcesów poprzez ciężkie treningi.

Kolejny, a zarazem ostatni mecz w rundzie jesiennej Poloniści podejmią Tarnovie Tarnów na murawie przeciwnika w sobotę (26.10.13r.) o 13:00. ZAPRASZAMY !