Ostatni sparing zwyciężony !

W ostatnim meczu sparingowym w okresie przygotowawczym Juniorzy pewnie pokonują zespół Tarnovi Tarnów 9:0(2:0).

Mecz na własnym boisku zakończony zwycięstwem - idealne zakończenie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Gra Juniorów w porównaniu do zeszłotygodniowego meczu z Rudnicą była nie z tej ziemi . Wiele podań i przede wszystkim gra zespołowa pozwoliła na tak duży wynik . Piłka "chodziła" po boisku jak zaczarowana. Podania były celne i każdy starał się utrzymać przy piłce i zagrać do kolegi z drużyny , bez niepotrzebnych wybić na pole przeciwnika. Takim miłym akcentem kończy się ostatni mecz sparingowy .

Bramki :

• Wynik w meczu otworzył środkowy pomocnik Michał Śnieżek. Po strzale Mateusza Szczepaniaka który trafia w słupek , futbolówkę wprost pod nogi otrzymuje "Śniegu" po czym kieruje ją do siatki pozostawiając bramkarza bez najmniejszych szans .
  • Drugie trafienie w meczu zalicza Robert Senko. Po dośrodkowaniu kolegi z prawej strony boiska wyprzedza źle ustawionego obrońcę i zmieniając tor lotu piłki kieruje ją do bramki.
  • Trzecią bramkę w meczu trafia Michał Ptasiński . Po wspaniałym rajdzie Roberta Senko prawą stroną i idealnym dośrodkowaniu "Ptaszek" strzałem na bramkę w prawy dolny róg daje "Polonistom" prowadzenie 3:0 .
  • Czwarta bramka pada dosłownie w identyczny sposób jak poprzednia. Robert wyprzedza wszystkich obrońców i dośrodkowuję wprost pod nogi Michała który po raz kolejny bez problemu trafia do bramki.
  • Po świetnej wymianie piłki pomiędzy zawodnikami Polonii Marcin Kwiecień oddaje strzał na bramkę i zalicza swoje pierwsze trafienie w meczu. Idealnie zakończył serie podań i pozostawił przeciwnika bez najmniejszych szans na obronę strzału.
  • Swoje trzecie już trafienie w meczu zalicza Michał Ptasiński.Bramkarz próbując okiwać "Ptaszka" traci piłkę i Michał z uśmiechem na ustach wbija piłkę do bramki.
  • Wynik na 7:0 podwyższa Marcin Kwiecień strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu. Po raz kolejny po ładnej akcji całego zespołu Marcin otrzymuje znakomite podanie od Michała Śnieżka i bez najmniejszego problemu umieszcza piłkę między słupkami bramki rywali.
  • Ósmą bramkę dla Juniorów i już po raz czwarty w tym meczu strzela Michał Ptasiński. Po kontuzji zawodnika Tarnovi i małych zmianach w składzie "Ptaszek" wykorzystuje kolejne błędy w grze przeciwników.
  • Bramkę na 9:0 zalicza Damian Grudzień . Podwyższył on wynik po kolejnym błędzie w grze zawodników z Tarnowa.