Pierwszy mecz , pierwsza wygrana !

Po pierwszym meczu w tegorocznej edycji ligi terenowej Poloniści zwyciężają na wyjeździe z zespołem Tarnovia Tarnów 1:4 (0:3) !

Liga dla Juniorów zaczęła się dość pozytywnie , pierwszy mecz rozegrany na wyjeździe dał trenerowi jak i zawodnikom satysfakcję. Od pierwszych minut nasz zespół narzucił swoje tempo i swój styl gry. Przed meczem w rozmowie motywacyjnej trener podkreślał że chce zobaczyć czy po przerwie wakacyjnej zawodnicy potrafią jeszcze na poważnie grać w piłkę i żeby mu to udowodnili. Juniorzy wzięli sobie to do serca i pokazali piękny futbol ale z małym brakiem szczęścia przy oddawaniu strzałów trafiając dwa razy w poprzeczkę i dwa razy w słupek. Ale mimo niefartu zawodnicy zdołali zdobyć cztery bramki tracąc tylko jedną.

• Pierwszą bramkę w meczu już na samym początku zdobył sam kapitan drużyny Sebastian Piskorski , który odnalazł się w polu karnym i po dobrze wykonanej wrzutce Michała Ptasińskiego skierował głową piłkę prosto do siatki.
  • Drugą bramkę po świetnym rajdzie bokiem boiska zdobył Robert Senko, "Bercik" przedarł się przez obronę przeciwnika , oszukał bramkarza i w tłumie zawodników Tarnovii zdołał kopnąć piłkę do bramki która już bez żadnych przeszkód wpadła do niej.
  • Trzeciego gola dla zespołu zdobył Michał Ptasiński , po świetnie rozegranej przez drużynę akcji i idealnym podaniu debiutującego w meczu Bartka Białego, dobrze wykonanej kiwki "Ptaszek" uderzeniem z lewej pokonuje bramkarza przeciwników.
  • W drugiej połowie swoje umiejętności po raz kolejny pokazał Robert i po indywidualnej akcji wpisał się po raz drugi w meczu na listę strzelców.