Porażka w Rudnicy .

W dniu 22.03.2014 na wyjazdowym meczu z Wieżą Rudnica młodzi "Poloniści" odnieśli drugą porażkę w meczach sparingowych przygotowujących do ligi. Mecz zakończył się wynikiem 6:2(3:1) . Spotkanie rozgrywane było w ciężkich warunkach , ale także gra zawodników nie była zadowalająca. Przeciwnicy przejęli kontrolę nad grą i nie łatwo było przedrzeć się przez ich połowę.

• Pierwszą bramkę dla Juniorów strzelił Michał Ptasiński . Po długim podaniu i błędzie obrońcy Wieży , Michał otrzymuje piłkę sam na sam z bramkarzem i bez wahania umieszcza ją w siatce.

• Drugą bramkę zdobył Paweł Kurczab. Rzut wolny dla "Polonistów" , do piłki podchodzi Marcin Kwiecień , bierze krótki rozbieg i uderza , piłka mija ustawiony mur lecz bramkarz zdołał ją wybić z bramki na szczęście wprost pod nogi Pawła , który ze spokojem wbija piłkę do bramki.

Miejmy nadzieję że nie powtórzy się to w meczu ligowym i będzie on dużo lepiej wyglądał !