Konrad Stankiewicz - "Orzeł nie jest dla mnie, chcę być zawodnikiem Polonii"

Konrad Stankiewicz (ur. 19.09.1996r.) jest obrońcą bocznym jak i stoperem. Chłopak pod koniec wakacji 2013 zaczął grać w Orle Ząbkowice Śląskie. Niestety (bądź stety, ponieważ, teraz dzięki niemu mamy wzmocnienie w obronie) "Kodżo" nie widział się jako zawodnik Orła i po prostu bez "do widzenia" z klubi pod koniec września i zaczął trenować w Polonii już na początku sezonu. Do końca rundy jesiennej jeszcze pozostał miesiąc, lecz Stanki nie zagra w tych spotkaniach i nie pokaże swoich umiejętności w tej rundzie, ponieważ w orle zaczął swoją karierę piłkarską i w tej rundzie co założył kartę w orle, odszedł również do Polonii. Zawodnik musi uzbroić się w cierpliwość, trenować z drużyną i poczekać do pierwszych sparingów i meczy w nowym roku.
"Zobaczymy co pokaże ten zawodnik na boisku. Jak na razie po kilku treningach idzie mu bardzo dobrze. Jego wzrost oraz pewność siebie na boisku sprawia, że na treningu podczas gierki obrona drużyny , w której gra Kodżo jest nie do przejścia! " - powiedział kapitan zespołu Sebastian Piskorski.

Poniżej fotka Konrada :) widzimy w białej koszulce obrońce, który znajduje się pomiędzy seniorami z Polonii : Krzysztofem Cupiałem oraz Błażejem Sobalą, jak i kapitanem juniorów : Sebastianem Piskorskim:

_________________________________

POWODZENIA KONRAD, ŻYCZYMY CI DUŻO WYGRANYCH GŁÓWEK W OBRONIE, MIŁYCH CHWIL NA BOISKU ORAZ RÓWNIEŻ STRZELONYCH BRAMEK ! :)