Porażka w Ziębicach.

Powód do wstydu i głębszych rozmyśleń ? Poloniści będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wygrać już każdy następny . Po wygranej na własnym boisku 7:5 Juniorzy tracą punkty na wyjeździe do Ziębic przegrywając 1:3 ...

Do  Ziębic na mecz z tamtejsza Spartą Poloniści pojechali "gołą jedenastką" . Bez zmian i przy mocno grzejącym słońcu Juniorzy nie poradzili sobie z gospodarzami. Początek meczu był nienajlepszy ale zawodnicy dawali z siebie wszystko aby jednak coś osiągnąć i nie wyjechać z Ziębic ze spuszczoną głową , jednak po utracie pierwszej bramki piłkarze podłamali się i nie potrafili panować nad piłką , gubili się , łatwe straty i brak zgrania . Ciężko było zrobić składną akcję czy też dostać się pod pole karne przeciwników aby stworzyć jakiekolwiek zagrożenie. Pozostaje tylko nadzieja że to był ostatni mecz w którym Poloniści pokazali się z tej gorszej strony i wezmą się ostro do roboty na najbliższych treningach.

• Jedynego , honorowego gola dla Polonii z rzutu wolnego trafił Michał Śnieżek przerzucając piłkę nad murem i pozostawiają bramkarza bez żadnych szans.

Trzeba o tym meczu jak najszybciej zapomnieć i walczyć do końca sezonu lepiej niż w Ziębicach . Oby to się udało a teraz zawodnicy powinni wziąć się w garść , otrząsnąć się , podnieść głowy i ruszać do przodu na spotkanie z Bardem .