Nareszcie wygrana !

Po długiej walce i ogromnym zaangażowaniu w mecz Poloniści pokonują przyjezdnych z Barda 2 : 1 ( 1:0 ).

Juniorzy tuż przed meczem byli bardzo mocno motywowani przez swojego trenera , który po ostatniej porażce w Ziębicach liczy już tylko na same zwycięstwa. Mocno zdeterminowani i chętni zwycięstwa Poloniści wyszli na murawę aby w rewanżowym meczu z Unia ( poprzedni wynik 2:2 w Bardzie ) pokazać jak poprawiła im się forma i zgranie zespołu . Zawodnicy już od pierwszego gwizdka sędziego zaczęli dawać z siebie wszystko i ujawniać swoje umiejętności . Nie odpuszczali przeciwnikom i narzucili przyjezdnym swój styl gry i nie pozwalali na długie rozgrywanie piłki przeciwnikowi , jednym słowem kontrolowali grę .

• Pierwszą bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Robert Senko. Po indywidualnej akcji Michała Ptasińskiego, który minął wszystkich obrońców wraz z rzucającym mu się pod nogi bramkarzem zagrał piłkę wprost do nogi wbiegającego Roberta  , a ten bez zastanowienia umieszcza futbolówkę w pustej już bramce.

• Jednak rywale na początku drugiej połowy po błędzie w obronie nadrobili straty i mamy remis.

• W ostatnim kwadransie meczu Robertowi udało się wywalczyć rzut wolny na wysokości 17-18 metra , dzięki czemu na kilka minut przed końcowym gwizdkiem piłkę z rzutu wolnego do siatki umieszcza kapitan Polonistów Sebastian Piskorski dając Juniorom zwycięską bramkę.

Podsumowując mecz potoczył się tak jak oczekiwał trener . Juniorzy mieli zapanować na boisku i tak też się stało . Nie dawali rywalom najmniejszych szans i walczyli do końca dając z siebie 100% . Oby tak dalej !